Естетичні процедури

Естетична (пластична) хірургія в Швейцарії


Естетична, відновна хірургія і високі технології швейцарських клінік допоможуть зберегти красу та продовжити молодість!


Для досягнення бажаного результату не обов’язкове хірургічне втручання: краще обрати консервативні методи і застосувати останні новації в галузі естетичної медицини:

 ін’єкції

 лазерну техніку

 препарати

Вони дають необмежені можливості і досягнення бажаного результату!


Профілактика старіння ефективніша на молодій шкірі, оскільки зморшки ще не глибокі. Сьогодні клієнтки звертаються за послугами з регулярного догляду за шкірою, починаючи від 25 років. 

Саме тому все більше медичних центрів краси відкривається у французькій Швейцарії.

Ці заклади надають спектр послуг з релаксації та оздоровлення: від масажу до відбілювання зубів.


 

Бум центрів краси у французькій Швейцарії

Ботокс, випрямлення зморшок, мікродермабразія — французька Швейцарія переживає справжній бум медичних центрів краси. Багато закладів, які відкрилися в цей період пройшли шляхом відомої приватної клініки La Prairie, яка є піонером в даній галузі. Зростаючий попит на такі послуги виправдовує відкриття нових центрів. «Це прибутковий бізнес», зізнаються власники центрів краси. В даний момент збільшення клієнтури в цих центрах зростає на 30-40% в рік.


Видовищний ефект нових технологій

Як можна пояснити таке захоплення? На думку фахівців одна з причин успіху — ефективність нових технологій. Сучасна технологія дозволяє досягати наочних і тривалих результатів. Усі зрозуміли, що проблему не можна вирішити виключно кремами, на відміну від комплексного лікування, яке проводиться сучасними складними апаратами. Часи Estée Lauder, яка змушувала думати, що певний засіб робить неможливе, вже давно пройшли, поступившись новим технологіям.

 


В кожної клініки своя спеціалізація

 L.Raphael, макіяж високої чіткості

Перманентний макіяж був створений Роні Рафаель 15 років тому. Він виконується на базі натуральних і біологічних пігментів. Очі, вії, губи непомітно підфарбовують за допомогою щіточки. Тривалість макіяжу від 3 до 7 років.

 Косметика ForeverLaserInstitut

Інститут був одним з перших центрів, який створив свою власну палітру продукції, Alchimie Forever, в 2000 році. Косметика об’єднує в собі наукові знання та природність. 100% швейцарська продукція.

 Клініка Matignon, нарощування волосся

Ця техніка дозволяє отримувати фолікули з потиличної частини голови для пересадки на облисілі зони, волосок за волоском (мікро пересадка) або корінням (міні пересадка) для більш натурального ефекту.

 La Prairie, відновлення

Ця клітинна терапія була створена в 1931 році і була першою терапією щодо запобігання старості. Це здійснюється за допомогою ін’єкцій екстракту CLP — концентрований розчин, який сприяє імунологічному захисту та відновленню клітин.


Найпоширеніші послуги естетичної медицини Швейцарії

  Розгладження зморшок за допомогою ін’єкцій Ботокса або Рестілана.

Мікродермабразія є ефективним, нехірургічним методом позбавлення від шрамів після вугрової висипки, дрібних зморшок і плям у верхніх шарах шкіри. При цьому використовуються не хімічні речовини або лазерні промені, а оксид алюмінію — мікрокристали, які м’яко відлущують шкіру, роблячи її гладкою, молодою і свіжою.

 Фотоомолодження — технологія інтенсивного пульсуючого світла (IPL), яка дозволяє відтінити зморшки, зменшити пори шкіри, відбілити плями.

 Термаж — процедура, в якій використовується висока температура для розгладження контурів шкіри та омолодження.

 Епіляція проводиться або інтенсивним пульсуючим світлом, або лазером, що дозволяє надовго позбутися від волосся у будь-якій зоні.
Повернутись на головну сторінку >>>