Обстеження

Check-Up та амбулаторні консультації


Амбулаторні консультації та амбулаторне лікування можна пройти у всіх медичних фахівців в клініках з різною спеціалізацією: від стоматологічної до фізіотерапевтичної. Нескладні операції проводять в клініках без прив’язки до стаціонару.

 

Комплексне обстеження, або чек-ап (Check-Up) проводиться амбулаторно; в деяких випадках обстеження займає декілька днів.

Фахівці дають свої висновки і рекомендації. Швейцарські медичні центри надають повне обстеження та медичні послуги, спираюсичь на зручність, ефективність і конфіденційність. Космополітична Швейцарія пропонує дійсно якісні послуги провідних фахівців.
 Фокус на індивідуальних потребах — всі процедури призначаються з урахуванням діагностики та профілактики; все в приватній, стриманій обстановці.

 Наявність персонального консультанту. Персональна діагностика і режим лікування. Всі обстеження узгоджуються з Вашим графіком (це може бути вечір або вихідний). Організовується приватний транспорт, житло та спілкування на будь-якій мові, відповідно до Ваших вимог.


Альтернативна думка лікаря


Друга думка в Швейцарії — це консультації з лікарем-фахівцем альтернативної клініки, для перевірки результатів діагностики, проведеної Вашим особистим лікарем. Спеціаліст перевірить ще раз стан Вішого здоров’я, проведе повторну діагностику і рекомендує варіанти лікування — все це абсолютно без жодних зобов’язань.

 

 


Це дозволяє поставити 100% правильний діагноз і визначити оптимальне лікування, особливо якщо хвороба є складною. 

Подвійна перевірка дає впевненість в тому, що Ви зробили правильний вибір щодо лікування, грунтуючись на достовірних фактах і найкращих порадах.

Повернутись на головну сторінку >>>