Літні та зимові мовні табори

3


 

Швейцарія — відома своєю стабільністю та безпекою, яка забезпечить здорове середовище Вашій дитині. Саме тому літні табори в Швейцарії відповідають новітнім стандартам безпеки, включаючи безпечне ігрове обладнання.


 

Здоров’я Вашої дитини має першочергове значення, тому розпорядок дня у таборах складений таким чином, щоб забезпечити щоденний добробут кожної дитини.

Основними принципами життя в таборі є :
  • збалансоване харчування
  • багато сну
  • різноманітність повсякденної діяльності
  • здоровий розум.

Різноманітне і збалансоване меню з використанням високоякісних місцевих продуктів гарантує добре самопочуття дітей. Діти сплять в сучасних і комфортабельних номерах протягом 9 — 10 годин щоночі.

Спорт і розваги доступні кожен день.

Професійна команда робить все можливе, щоб забезпечити комфорт і затишок, приділяючи достатньо уваги кожній дитині.

Без имени Спортивні заходи

У літніх таборах діти приймають участь в спортивних заходах: футбол, баскетбол, волейбол, хокей та інші командні ігри, скелелазіння, аеробіка, сквош, теніс, бадмінтон, легка атлетика, плавання і карате.

На відкритому повітрі: перегони на гірських велосипедах та байдарках, катання на лижах, прогулянки у горах тощо.

Насолоджуючись різними видами спорту, діти дізнаються про чесну гру, створення команди, лідерські навички.

 

 

Без имени Мовні курси

Практично кожна школа в Швейцарії має власні мовні табори. Діти в такому таборі не тільки відпочивають і займаються спортом, а й вивчачють мови, найчастіше англійську та французьку. Мовні курси можуть бути різного рівня складності, для новачків і професіоналів. Наочність, театральні постановки, мовні лабораторії і міжнародне середовище, в якому навчаються діти, роблять навчання не тільки ефективним, а й одночасно веселим.


Для майбутніх батьків (2)
Повернутись на головну сторінку >>>