Планування та народження дитини

Народження дитини в Швейцарії — це не тільки досвідчені співробітники, але і поєднання індивідуального підходу та скрупульозної роботи з найсучаснішими технологіями.

Медичне обслуговування найвищого рівня, кваліфікований догляд, якісний готельний сервіс, сумлінність і абсолютна конфіденційність —  основні складові нашої роботи. Команда фахівців-акушерів знає, що саме необхідно для підтримки майбутніх батьків з перших тижнів вагітності.

Курси підготовки до пологів, можливість подивитися пологові палати, швидка акушерська допомога, — все це створює атмосферу довіри, яка забезпечує безпеку і спокій батьків в день народження їхнього малюка.


Сімейний відділ

Народження дитини є важливою подією для будь-якої сім’ї, початком нового етапу життя. Клініки Швейцарії пропонують найвищий рівень особистої підтримки та консультацію висококваліфікованих акушерок і лікарів.

Персональна підтримка і консультації

Кожне народження супроводжує досвідчена команда, яка надає консультації, спрямовані виключно на індивідуальні потреби матері. Персональна акушерка призначається ще до народження, і спостерігає за матір’ю та дитиною не тільки в період пологів, а й протягом усього їх перебування в клініці.

Досвідчені акушери і лікарі

Досвідчені команди акушерок, гінекологів, педіатрів та анестезіологів гарантують найвищу безпеку і забезпечують необхідну підтримку майбутній матері. В лікарнях лише сучасні обладнання та послуги.

Комфорт першокласного готелю

Сімейний відділ складається тільки з одномісних номерів, які мають затишний інтер’єр та зручні меблі. Існує можливість для батьків, провести перші дні разом з матір’ю і малюком.

 

 

 

 

 

 

 

 


Курси для майбутніх батьків (1)

 Для майбутніх батьків

Для пар, які хочуть дізнатися більше про вагітність і пологи. Рекомендовано відвідати цей курс між 26-м і 36-м тижнем вагітності.

 109

Скорочує тривалість пологів в середньому до двох годин для всіх здорових вагітних жінок (підтверджено дослідженням лікарні Mannheim University).

 

 000

Підтримка і допомога в подоланні будь-яких труднощів з грудним годовуванням — під час вагітності, після пологів, а потім в амбулаторних умовах після виписки з лікарні.

 00

Курси першого плавання для новонароджених та грудних дітей. Це ідеальний старт у житті, можливість провести незабутній час в воді і зміцнити зв’язок «дитина-батьки».

Повернутись на головну сторінку >>>