SPA & Wellness

Уже багато років Швейцарія — перше за популярністю місце, куди приїжджають на лікування та за процедурами по відновленню здоров’я.

Швейцарський медичний туризм відзначив нещодавно свої 150 років.


Головні плюси лікування у Швейцарії:

 Тут розробляються і застосовуються передові фармацевтичні препарати. Лікування в Швейцарії — це можливість використання новітніх медикаментів.

 Високий рівень заробітної плати в країні, політична і економічна стабільність дозволяє клінікам залучати для роботи найкращих фахівців з усього світу.

 Широкий вибір спеціалізованих клінік у галузі пластичної хірургії, кардіології, ортопедії, гінекології, акушерства, офтальмології, онкології, нейрохірургії, відновної хірургії, педіатрії, дерматології.

 Обладнання у клініках відповідає сучасним стандартам та технологіям.

 Клієнти гарантовано отримують першокласний медичний сервіс та найкращі умови проживання. Постійне відчуття комфорту — головна особливість швейцарських клінік. Палати нагадують номери п’ятизіркових готелів, а відвідувачі відчувають себе в затишних холах, барах та салонах краси, як вдома.

 Фахівці світового рівня застосовують виключно передові технології і новітні розробки в галузі медицини, забезпечуючи при цьому оптимальний догляд за пацієнтами.

 Швейцарія — країна з хорошими екологічними умовами, розвиненою інфраструктурою і високим рівнем життя, які необхідні при тривалому курсі лікування.

 Спокійний перебіг життя і стабільна атмосфера налаштовує пацієнтів на одужання, дозволяючи лікарям отримувати дивовижні результати.

 Швейцарія — оздоровчий рай: орім клінік, тут величезна кількість SPA-курортів. Саме тут зосереджені мінеральні джерела з високою концентрацією сірки, магнію, кальцію та інших компонентів, які застосовують для лікування опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, органів дихання, неврології, дерматології та для відновлення імунітету. При бажанні можна зміцнювати свій організм, займаючись спортом: прогулянки у горах, лижі, ковзани, гольф, теніс, польоти на параплані тощо.

 Країна розташована в самому центрі Європи; аеропорти Цюріха, Женеви, Базеля і Берна приймають авіарейси усіх авіакомпаній. 

Швейцарію неможливо уявити без приватних клінік.


Перші пропонують унікальні технології відновлення життєвих сил, спеціальні програми для корекції ваги та омолодження, інші — глибоке лікування пацієнтів на найвищому рівні — від реабілітаційних програм до хірургічних втручань.


Повернутись на головну сторінку >>>