Готелі / Шале / Апартаменти

Варіанти розміщення в Швейцарії.

Готелі /  Апартаменти / Шале

Нашим гостям у Швейцарії ми пропонуємо оптимальний варіант розміщення за результатами отриманих запитів, починаючи від шале на кілька сімей, двомісних номерів у п’ятизірковому готелі з видом на ставок або групове розміщення делегації у бюджетному готелі.


55d29ec4ffc418c8b4bd3726a2db7303

Ми забронюємо номери у готелях будь-якої категорії по всій Швейцарії!

Без передплат та штрафних санкцій зарезервуємо обраний Вами номер та оперативно проінформуємо, що стосується сплати.


Заявки приймаються з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00 (Європейський час).


Θ Елітні готелі Швейцарії

Розкішні готелі світового класу привносять нове відчуття стилю в швейцарські курорти. Оберіть один з кращих елітних готелів і відкрийте для себе вишуканий стандарт спокусливого п’ятизіркового життя, який надихатиме Вас впродовж відпочинку.

Зв’яжіться з нами, для обговорення Ваших вимог та побажань, для додаткової інформації, або індивідуальної допомоги при плануванні відпочинку в Швейцарії.

 

 

Θ СПА готелі

Швейцарія — країна, яка має найдивовижніші в світі СПА-готелі класу люкс. Відкрийте для себе найкращі курортні та оздоровчі СПА-готелі у Швейцарії. Розкішні СПА та велнес-готелі в Швейцарських Альпах бувають усіх типів та розмірів, і ми пропонуємо кращі місця для романтичного відпочинку. Подаруйте собі розкіш та захоплюючий дух альпійських пейзажів у ексклюзивних СПА-готелях Швейцарії.


Θ Готелі з видом на озера

Швейцарія — країна озер, і отримати відпочинок у готелі з видом на озеро та Альпи — унікальний досвід, який Ви не отримаєте ніде більше. Унікальні, розкішні готелі і резиденції на березі Женевського озера поєднують в собі чарівність незвичайної архітектури та витонченість інтер’єру. Відкрийте фантастичну, розслаблюючу атмосферу в затишному готелі біля озера, звідки відкривається панорама Швейцарських Альп.

 


 

Θ Шале у Швейцарії

Відпочинок в горах — це неперевершені відчуття! Особливо, якщо це відпочинок в приватному будинку! Нашим гостям пропонується на вибір оренда таких будинків (шале), починаючи від невеликих бюджетних варіантів (від 500.00 CHF / тиждень), і закінчуючи розкішними багатоповерховими шале, з ліфтами, власними басейнами та персоналом (кухар, водій, конс’єрж).


Θ Апартаменти люкс класу

Невелика квартира, або апартаменти класу люкс — найкраще рішення для наших гостей! Ми допоможемо з довгостроковою орендою апартаментів (наприклад, для студентів), і подбаємо про гостей, які прибули до Швейцарії  на короткостроковий відпочинок. Апартаменти часто є відмінним недорогим варіантом розміщення в таких великих містах, як Цюріх або Женева. А на швейцарських курортах деякі апартаменти можуть скласти гідну конкуренцію п’ятизірковим готелям!

 
Повернутись на головну сторінку >>>